Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 2K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Pakningstype | DIN monterbar på skinne |
| Undertype | Fast Ethernet |
| PoE-budget | 240 W |
| Jumborammesupport | 9216 byte |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 128 KB |
| Statusindikatorer | Ethernet-link/aktivitet, strøm |
| Egenskaber | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), anodiseret aluminiumskabinet |
| Præstation | Ikke-blokerende båndbredde: 20 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 8 porte - Administreret |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 8 x 10/100 (PoE+) |
| Producent | Teltonika |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | DC 7 - 57 V |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 41.2 |
| Bredde | 113.1 |
| Vægt | 280 |
| Dybde | 74.6 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 10/100 Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP30, UKCA, RCM, FCC, IC, CB, EAC, UCRF, EN 55032:2015+A11:2020, EN 55035:2017+A11:2020, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, EN 61000-4-2:2009, EN 61000-4-3:2020, IEC 61000-4-3:2020, EN 61000-4-4:2012, EN 61000-4-5:2014+A1:2017, EN 61000-4-6:2014, EN IEC 61000-4-11:2020, IEC 62368-1:2018 |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 7.95 cm |
| Højde ved forsendelse | 4.57 cm |
| Bredde ved forsendelse | 11.85 cm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


