Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Tecxus |
BATTERI
| Batterispænding | 1,2 V |
| Batteristørrelse(r) | D |
| Batteriteknologi | Nikkel-Metalhydrid (NiMH) |
| Batterikapacitet | 10000 mAh |
| Opladningstid for batteri | 15 t |
| Batteritype | Genopladeligt batteri |
| Batterigenopladningscyklusser (maks.) | 500 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
| Produktfarve | Violet |
ANDRE-FUNKTIONER
| Dimensioner (BxDxH) | 32 x 32 x 60,9 mm |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 60,9 mm |
| Vægt | 167 g |
| Diameter | 3, 2 cm |
DRIFTSBETINGELSER
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
