Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sølv |
| Produkttype | DAB bærbar radio |
| Producent | TechniSat |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.3 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 6 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 230V (50 Hz) |
| Output | 5 V, 1 A |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Mini-USB opladningskabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedtelefoner (3,5 mm mini jack) |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 10 timer |
| Antal inkluderet | 1 |
| Kapacitet | 1050 mAh |
| Batteri | 1 genopladelig - Litium-polymer |
BILLEDSKæRM
| Type | OLED - monokrom |
| Egenskaber | Display dimmer |
HøJTTALERSYSTEM
| Højttalere | 1 x højttaler - indbygget - 1 Watt |
LYDSYSTEM
| Indbygget clock | Ja |
| Funktioner | DAB radio, radio |
| Ekstra egenskaber | RDS koder |
FORSTæRKER
| Udgangseffekt/i alt | 1 Watt |
RADIO
| Antennemodel | Teleskopisk |
| Tunerfrekvensområde | FM: 87.5 - 108 MHz, DAB: 174 - 240 MHz |
| Antal forhåndsindstillede stationer | 40 forudindstillede stationer |
| Antal forhåndsindstillede FM-stationer | 20 forudindstillede stationer |
| Radiotuner | Digital radiotuner - DAB/DAB+/FM |
| Tunerskærm | OLED-skærm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.