Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 31.25 mm |
| Kapacitet | 17179869184 |
| Bredde | 133.4 mm |
| Dybde | 6.6 mm |
| Producent | Team Group |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, WEEE, UKCA |
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.1 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Søgetids Timinger | CL48 (48-48-48-96) |
| Egenskaber | Aluminium varmeafleder, ikke bufferet |
| Hastighed | 6000 MHz (PC5-48000) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.