Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 32 mm |
| Kapacitet | 17179869184 |
| Bredde | 140 mm |
| Dybde | 7 mm |
| Producent | Team Group |
DIVERSE
| Farvekategori | Rød |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.35 V |
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Søgetids Timinger | CL16 (16-20-20-40) |
| Egenskaber | Aluminium varme spreder, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), ikke bufferet |
| Hastighed | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.26 |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | Ikke-ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
