Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Team Group |
FUNKTIONER
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 2.0 |
| Hukommelsesur hastighed | 3200 MHz |
| Komponent til | PC/server |
| Fejlkorrigerende kode | Ingen |
| Intern hukommelsestype | DDR4 |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelsesspænding | 1.35 V |
| Baggrundsfarve | Flerfarvet |
| Kølingstype | Kølelegeme |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal blænderåbning | 16 |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 2 x 8 GB |
| Baggrundslys | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 49 mm |
| Bredde | 7 mm |
| Dybde | 147 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
