Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Højde | 3.7 mm |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 22 mm |
| Egenskaber | Grafen-kølelegeme, S.M.A.R.T. |
| Vægt | 3 g |
| Model | M.2 2230 |
| Dybde | 30 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - intern |
| Producent | Team Group |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RoHS, WEEE, KC, EAC, UKCA |
| Pakkedetaljer | Genbrugelig indpakning |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Linux 2.6.33 eller senere, Microsoft Windows Vista / 7 / 8 / 10 / 11 |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Kompatibel bås | M.2 2230 |
| Interface | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 Card |
PRæSTATION
| Maximum 4KB Random Write | 500000 IOPS |
| SSD-udholdenhed | 250 TB |
| Maksimal 4 KB tilfældig læsning | 480000 IOPS |
| Intern datahastighed | 5000 MBps (læs) / 3500 MBps (skriv) |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 1,500,000 timer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
