Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Team Group |
FUNKTIONER
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 3.0 |
| Hukommelsesur hastighed | 6000 MHz |
| Komponent til | PC |
| Fejlkorrigerende kode | Ja |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelsesspænding | 1.35 V |
| Blybelægning | Aluminium |
| On-Die ECC | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Hukommelsesbåndbredde (maks.) | 6 GB/sek. |
| Kølingstype | Kølelegeme |
| Certificering | FCC, CE, UKCA, RoHS |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal blænderåbning | 30 |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Kompatible produkter | Intel: 600 series, 700 series |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| AMD udvidede profiler til overclocking (EXPO) | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 32,7 mm |
| Bredde | 7, 5 mm |
| Dybde | 140 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
