Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Team Group |
FUNKTIONER
| Hukommelse form faktor | 288-pin DIMM |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) version | 3.0 |
| Hukommelsesur hastighed | 6000 MHz |
| Komponent til | PC |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Pufret hukommelsestype | Unregistered (unbuffered) |
| Hukommelsesspænding | 1.25 V |
| On-Die ECC | Ja |
| Baggrundsfarve | Rød/grøn/blå |
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal blænderåbning | 38 |
| Intel® ekstrem hukommelse profil (XMP) | Ja |
| Hukommelseslayout (moduler x størrelse) | 1 x 16 GB |
| Baggrundslys | Ja |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 46,1 mm |
| Bredde | 7 mm |
| Dybde | 144, 2 mm |
EMBALLERINGSDATA
| Pakketype | Kasse |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
