Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Opgraderingstype | Generisk |
| Højde | 32 mm |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Bredde | 133 mm |
| Dybde | 7 mm |
| Producent | Team Group |
DIVERSE
| Farvekategori | Sort |
HUKOMMELSE
| Spænding | 1.4 V |
| Type | DRAM hukommelsessæt |
| Søgetids Timinger | CL34 |
| Egenskaber | Aluminium varmeafleder, indbygget Power Management IC (PMIC), styrkende PMIC-køledesign |
| Hastighed | 7200 MHz (PC5-57600) |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Modul Højde (tommer) | 1.26 |
| Teknologi | DDR5 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | On-die ECC |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
