Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth 5.1 |
| Højde | 3.2 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Vægt | 700 g |
| Dybde | 19 cm |
| Placering og layout | Tysk |
| Enhedstype | Tastatur og folio-kasse |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel |
| Farve | Sort |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 130 timer |
| Type | Genopladelig |
BæRETASKE
| Materiale | Plastik |
| Egenskaber | Justerbart stativ, elastiklukke, Apple-blyantholder, tabebeskyttelse op til 1, 2 m |
| Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

