
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | Strømforsyningsadapter - ekstern |
| Farve | Sort |
| Lokalisering | Europa |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 2 x strømkabel - ekstern - 1.8 m |
| Egenskaber | Overspændingssikring |
| Udstyr inkluderet | 7 notebook-strømspidser |
| Fabrikant Sælger Program | Belkin B2B |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Max. elektrisk strøm | 4.74 A |
| Udgangspænding | 5 / 19 V |
| Strømkapacitet | 90 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x 4 pin USB Type A - 5 V 2.1 A 1 x power DC jack - 19 V 4.74 A 90 W |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.