Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 16.8 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Vægt | 20 g |
| Dybde | 1 cm |
| Enhedstype | Aktiv skrivestift |
| Farve | Hvid |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-C opladningskabel, udskiftningspennespids |
INDGANGSUDSTYR
| Egenskaber | Automatisk sovefunktion, Palm Rejection teknologi, DefenseGuard Antimicrobial Protection |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Apple iOS 12.2 eller senere |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 10 time(r) |
| Standby-tid | 90 dage |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



