Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Bredde | 0.9 cm |
| Beskyttelse | Antimikrobiel |
| Produkttype | Skrivestift / kuglepen |
| Vægt | 10 g |
| Dybde | 0.9 cm |
| Længde | 13 cm |
| Beregnet til | Mobiltelefon, tablet |
| Farve | Sort |
| Producent | Targus |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

