Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | 2.4 GHz |
| Højde | 6 cm |
| Bredde | 57 cm |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 600 g |
| Dybde | 15 cm |
| Indgangsudstyr | Combo |
| Placering og layout | QWERTY Nordisk |
| Enhedstype | Sæt med mus og tastatur |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Plug and Play |
| Udstyr inkluderet | 2 AA alkaline batterier |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Windows |
BATTERI
| Type | AA type |
PEGEENHED
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Type | Mus - trådløs |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


