Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | Ja |
| Grænseflade | USB |
| Antal taster | 104 |
| Højde | 1.9 cm |
| Bredde | 43.2 cm |
| Beskyttelse | DefenseGuard Antimicrobial Protection |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 590 g |
| Dybde | 12 cm |
| Placering og layout | QWERTY Nordisk |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EPA Est. 99234-CA-1, Global Recycle Standard (GRS) |
| Farve | Sort |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produkt genbrugt indhold | 85 % - post-forbruger genbrugt plastik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

