Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Beskyttelse | DefenseGuard Antimicrobial Protection |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 600 g |
| Dybde | 12 cm |
| Placering og layout | QWERTY UK |
| Funktion for genvejstast | Til/fra-kontakt, Parring |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Targus |
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Grænseflade | Bluetooth 5.0, 2.4 GHz |
| Bredde | 43.2 cm |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Justerbar højde | Ja |
| Type | Trådløs |
| Antal taster | 104 |
| Højde | 1.9 cm |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EPA Est. 99234-CA-1, Global Recycle Standard (GRS), UKCA, FCC Part 15 Class B, WEEE, CAN, ICES-3(B)/NMB-3(B) |
| Udstyr inkluderet | 2 AAA-batterier |
| Farve | Sort |
BATTERI
| Type | AAA type |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Produkt genbrugt indhold | 85 % - post-forbruger genbrugt plastik |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

