Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | Bluetooth 5.0 |
| Bredde | 43.3 cm |
| Max. arbejdsafstand | Op til 10 m. |
| Bagbelyst | 3-niveau |
| Justerbar højde | Ja |
| Type | Trådløs |
| Højde | 2.1 cm |
| Beskyttelse | DefenseGuard Antimicrobial Protection |
| Egenskaber | Numerisk tastatur |
| Vægt | 840 g |
| Dybde | 15.3 cm |
| Indgangsudstyr | Bæredygtig energihøst |
| Placering og layout | QWERTY spansk |
| Funktion for genvejstast | Til/fra-kontakt |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Hovedlevetid | 5 millioner klik |
| Overensstemmelsesstandarder | Global Recycle Standard (GRS), EPA Est. 99234-CA-1 |
| Udstyr inkluderet | USB-A til USB-C-kabel (1, 5 m) |
| Pakkedetaljer | Recycled packaging |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS, Apple iOS, Android, Apple iPadOS, Google Chrome OS |
BATTERI
| Type | Genopladelig |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
