Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Type | Trådløs |
| Grænseflade | Bluetooth 5.1 |
| Højde | 2.64 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Beskyttelse | DefenseGuard Antimicrobial Protection |
| Vægt | 450 g |
| Dybde | 12.3 cm |
| Indgangsudstyr | Flere enheder |
| Placering og layout | QWERTY spansk |
| Funktion for genvejstast | Til/fra-kontakt |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Targus |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | 2 AAA-batterier |
| Farve | Sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Android, Apple iOS, Apple MacOS, Microsoft Windows |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


