Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 18.3 cm |
| Anbefalet brug | Computer |
| Bredde | 15.2 cm |
| Produkttype | Headset - Bluetooth - trådløs, kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 160 g |
| Dybde | 7 cm |
| Funktioner | Roterbar mikrofon |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | Windows, Chrome OS, Mac |
| Producent | Targus |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 16 time(r) |
| Kapacitet | 410 mAh |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Kabel til hovedtelefoner, USB-C opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - aftagelig USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Støjannullering | Ja |
| Formfaktor | Aftagelig headsetmikrofon |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | AUX input/output (3,5 mm mini jack) Strøminput (24 pin USB-C) |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Hovedtelefonmodeller | På øret - konvertibel |
| Blænder | 30 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

