Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Funktioner | 6LoWPAN |
| Skærm | LED |
| Målepræcision | ±0.01 °C |
| Strømkilde | Batteri |
| Producent | tado |
| Varenummer | 2681419 |
| Model | TAD-104043 |
| Ean | 4260328611845 |
| Produktbeskrivelse | tado° Smart Radiator Thermostat - v3+ - Add-on - radiatortermostat - hvidmatteret (pakke med 4) |
| Internet of Things (IoT)-platform | Apple HomeKit |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Forbindelse | Trådløs |
| Farve | Hvidmatteret |
| Dimensioner (B x D x H) | 5.2 cm x 5.2 cm x 7.6 cm |
| Antal pr. pakke | 4 (specifikationer er for enkelt genstande) |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Produkttype | Radiatortermostat |
| Integrerede sensorer | Fugtighed, temperatur |
| Frekvensbånd | 868 MHz |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 76 |
| Bredde | 52 |
| Vægt | 183 |
| Dybde | 52 |
DIVERSE
| Inkluderet tilbehør | 6 radiatoradaptere |
| Produktmateriale | Polykarbonat, ABS plastic |
| Farve | Hvidmatteret |
BATTERI
| Model | AA type |
| Batteri inkluderet | Ja |
| Nødvendigt antal | 2 |
ANTENNE
| Formfaktor | Intern |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Kompatible tjenester | IFTTT |
| Platform | Apple HomeKit |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Alexa |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


