Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 159.84 mm |
| Bredde | 75.656 mm |
| Materiale | Forstærket glas, 100 % genbrugt aluminium |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 209.5 g |
| Dækfarve | Neonpink |
| Dybde | 8.9 mm |
| Producents modelnummer | TA-1600 |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | TA-1600 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54, ROHS Directive 2011/65/EU, REACH 2006/1907/EC |
| Udstyr inkluderet | Fjernelsesværktøj til SIM-kort, USB-C kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C Hovedsætjack - 3,5 mm mini jack |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSD, microSDHC, microSDXC - op til 512 GB |
| RAM | 8 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 4600 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | Omvendt trådløs opladning, Qi2 |
| Hurtigopladningsteknologi | Qualcomm Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0 |
| Run Time detaljer | Standard brug: op til 48 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 13, Bånd 17, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 38, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66, Bånd 71 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700c, FDD 700b, FDD 800 DD, FDD 1900+, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3, FDD 600 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 1900, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, TDD 3500, FDD AWS-3, FDD 600, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.2 LE, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi 6E, NFC |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 900 |
| Dataoverførsel | 5G NR FR1, LTE |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Indpakning genbrugt indhold | 94.7 % |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Gestus-selfie, Slo-mo Selfie |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Videoopløsninger | 3840 x 2160 (4K) |
| Funktioner | Øjesporingsfokus |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | Android 14 |
| Navigation | GPS, A-GPS, Galileo, GLONASS, BDS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM, elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | pOLED display |
| Diagonal størrelse | 6.55" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Genindlæsningshastighed | 144 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass 3 (ridseresistant glas) |
| Teknologi | P-OLED |
| Formatforhold | 20:9 |
| Maks. lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Display opløsning | 2400 x 1080 pixels |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Portræt, Night Mode 3.0, AI stående tilstand |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 108 Megapixel |
| Funktioner | EIS-videostabilisering, Vindstøjsreduktion |
| Specielle effekter | Bokeh-effekt |
MEDIEAFSPILLER
| Lydforbedringer | OZO rumlig lydoptagelse, Qualcomm aptX lav latens, Qualcomm aptX Adaptive, OZO Audio |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser (side), ansigtskendelsen |
| Sensorere | 6-akset G-sensor, accelerationsmåler, barometer, digitalkompas, proximity sensor, lyssensor for omgivelser |
| Sikkerhedsteknologi | Face Unlock |
| Ekstra egenskaber | Detox Mode, MIMO-teknologi, 2 generationer med OS-opgraderinger, dobbelte stereohøjttalere, dual mikrofoner, 3 års Security Updates |
ANDET-KAMERA
| Sensoropløsning | 13 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
| Funktioner | Capture Fusion-teknologi |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 50 Megapixel |
| Objektivtype | Telefotoobjektiv |
| Indeholder | Capture Fusion-teknologi |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
