Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3145595 |
| Model | D4ER01-32G |
| Ean | 4711174724833 |
| Til producentens hjemmeside | www.synology.com |
| Opgraderingstype | System specifikationer |
| Produktbeskrivelse | Synology - DDR4 - modul - 32 GB - DIMM 288-PIN - 1333 MHz - registreret |
| Kapacitet | 34359738368 |
| Produkttype | Hukommelsesmodul |
| Producent | Synology |
| Hukommelsestype | DDR4 SDRAM - DIMM 288-PIN |
| Dataintegritetskontrol | ECC |
| Hastighed | 1333 MHz |
| Egenskaber | Registreret |
| Designet for | High Density HD6500 |
HUKOMMELSE
| Type | DRAM hukommelsesmodul |
| Egenskaber | Registreret |
| Model | DIMM 288-PIN |
| Teknologi | DDR4 SDRAM |
| Dataintegritetskontrol | ECC |
| Hastighed | 1333 MHz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
