Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 2 |
| Højde | 1.5 mm |
| Kapacitet | 1099511627776 |
| Bredde | 6.5 mm |
| Vægt | 43 g |
| Dybde | 6.5 mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - ekstern |
| Producent | Synology |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, FCC, BSMI, VCCI, RCM, KC, UKCA, BIS |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 2 |
PRæSTATION
| Overføringshastighed, grænseflade | 10,0 Gbps (USB 3.2 Gen2) |
| Overføringshastighed, drev | 1050 MBps (ekstern) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


