Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 6.4 cm |
| Bredde | 7.8 cm |
| Produkttype | Processor-heatsink |
| Dybde | 11.3 cm |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Pakke Indhold | Skruer, vippebeskyttelseselement |
| Producent | Supermicro |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Heatsink-dimensioner | 113 mm x 78 mm x 64 mm |
| Omdrejningshastighed | 10000 rpm |
| Processor kompatabilitet | Xeon |
| Støjniveau | 57.5 dBA |
| Kompatibel med | LGA4189 Socket |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
