Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Hovedtelefon: 3.51 cm x 1.93 cm x 2.47 cm / 8.2 g Opladningsetui: 6.26 cm x 2.38 cm x 4.99 cm / 38.8 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 47 g |
| Funktioner | Berøringskontrol, Multipoint Pairing |
| Farve | Sort |
| Producent | Sudio |
EFFEKT
| Genopladningstid | 43 min |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timer Løbende playback: op til 6 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med inkluderet opladningsetui): op til 20.33 timer Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 4.33 timer Løbende playback (aktiv støjannullering fra) (med 10 min opladning): op til 1.5 time(r) Løbende playback (aktiv støjannullering til) (med 10 min opladning): op til 1.25 time(r) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX4 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Impedans | 32 Ohm |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.3 |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Følsomhed | 114 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

