Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Opladningsetui: 51 g |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Sprøjtsikker, svedresistent, IPX4 |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 5 g |
| Farve | Sort |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod, Android-telefon, Linux, Mac, Windows, Android tablet |
| Producent | Sudio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6.5 time(r) |
| Genopladningstid | 1 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - trådløs opladning |
| Run Time detaljer | Løbende høring (med inkluderet opladningsetui): op til 30 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Opladningsetui |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 6 |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Impedans | 16 Ohm |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Støvisolering | Ja |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Dirac Virtuo |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Hybrid Digital Active Noise Cancelling |
| Følsomhed | 99 dB |
| Hovedtelefonmodeller | I øret |
| Blænder | 10 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
