Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.798 cm |
| Bredde | 6.703 cm |
| Oversigt | Højrehåndet |
| Vægt | 59 g |
| Dybde | 12.055 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Enhedstype | Mus |
| Farve | Hvidmatteret |
| Producent | SteelSeries |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB-C |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP54 |
| Udstyr inkluderet | USB-kabel (Type-C til Type-A) SuperMesh |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 8500 cpi |
| Kabellængde | 1.8 m |
| Grænseflade | USB-C |
| Antal knapper | 6 |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Egenskaber | Aftageligt kabel, SteelSeries TrueMove Core sensor, AquaBarrier Protection, vandtæt, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, Golden Micro IP54 mekaniske kontakter, 80 millioner klik |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Realtids følsomheds-switching 200 - 8500 cpi, 300 tommer pr. sekund, 35 G maksimum acceleration, forespørgselshastighed: 1000 Hz, 1 ms svartid |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

