Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Standermonteret: 11 cm x 13 cm x 23 cm / 720 g Mikser: 11 cm x 9.3 cm x 6 cm |
| Anbefalet brug | Computer - streaming |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 169.5 g |
| Funktioner | Anti-vibrationsmonteirng |
| Producent | SteelSeries |
MIKROFON
| Mikrofonteknologi | Kondensator |
| Frekvensrespons | 50 - 20000 Hz |
| Anbefalet placering | På bord |
| Støjannulleringsteknologi | AI-støjannullering |
| Driftsmåde af mikrofon | Kardioide |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Støjannullering | Ja |
| Maks. lydtryk | 120 dB |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Mikrofon (XLR) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



