
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Spil |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Højopløsnings-audio | Ja |
| Bundtet med | GameDAC Gen 2 |
| Produkttype | Headset - kablet - 3, 5 mm jackstik |
| Funktioner | ComfortMax System |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort |
| Producent | SteelSeries |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Popfilter, 2 aftagelige magnetiske øreplader |
| Kabeloplysninger | Audiokabel - aftagelig - 1.2 m 2 x USB-C til USB-A kabel - aftagelig - 1.5 m |
MIKROFON
| Impedans | 2200 Ohm |
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Tovejs |
| Støjannullering | Ja |
| Egenskaber | Tilbagetrækkelige mikrofoner |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Hovedsæt (3,5 mm stereo mini jack) |
KABEL
| Kabellængde | 1.2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Impedans | 38 Ohm |
| Lydeffekter | 360 Spatial Sound for Gaming |
| Ensretter | 10 bånd |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Total harmonisk forvrængning (THD) | 1% |
| Blænder | 40 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 10 - 40000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

