
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Vægt | 120 g |
| Længde | 3.65 cm |
| Diameter | 6.15 cm |
| Producent | Sony |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Kop for objektiv, støvhætte, objektivdæksel |
OBJEKTIVSYSTEM
| Min. fokusafstand | 35 cm |
| Filterstørrelse | 49 mm |
| Blade for blænder | 7 |
| Monteringstype | Sony E-mount |
| Objektivkonstruktion | 5 grupper / 7 elementer |
| Maks. billedvinkel | 63 grad(er) |
| Beregnet til | Camcorder, spejlløst system |
| Blændeåbning | F/2.8 |
| Objektivbelægning | T* belægning |
| Type | Objektiv |
| Fokusindstilling | Automatisk, manuel |
| Egenskaber | Internt skarpstillings system, stænktæt, asfærisk objektiv, støvtæt, lineær AF-motor |
| Forstørrelse | 0.12 |
| Objektivmærke | Carl Zeiss |
| Brændvidde | 35 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
