
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 24 cm |
| Bredde | 27 cm |
| Materiale | Polyester |
| Vægt | 0.52 kg |
| Dybde | 20 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Sony |
BæRETASKE
| Bærerem | Skulderbærerem |
| Ekstra rum | Objektiv, Flash |
| Type | Taske |
| Anbefalet brug | Til digitalkamera med objektiver |
| Egenskaber | Polstret |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


