Sony 32" Fladskærms TV KD32W800P 32"" (80 cm) Full HD Smart Android LED 720p
LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV
Sammenlign priser på Sony 32" Fladskærms TV KD32W800P 32"" (80 cm) Full HD Smart Android LED 720p fra 2.569,00 kr. kr. til 2.889,00 kr. kr. fra 3 forhandler(e).
2.569,00 kr.
INKL. FRAGTLaveste pris inkl. fragt: 2.569,00 kr. · 3 forhandlere
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 3143294 |
| Model | KD32W800P1AEP |
| Ean | 4548736153448 |
| Til producentens hjemmeside | www.sony.com/ |
| Kontakt producent | services.sony.dk/supportmvc/da/contact |
| Produktbeskrivelse | Sony KD-32W800 W800 Series - 32" Klasse (31.5" til at se) LED-bagbelyst LCD TV - HD |
| Farve | Sort |
| Opløsning | 1366 x 768 |
| Display Format | 720p |
| Input Video Formater | 480p, 480i, 576i, 576p, 1080/24p, 1080/60i, 720/60p, 1080/50i, 720/50p, 1080/50p, 1080/60p, 1080/30p |
| Konnektivitet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | Direct LED rammedæmpning |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Digital TV Tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet Streaming Services | Chromecast |
| Højttalersystem | 2 højttalere |
| Lagerkapacitet | 8 GB |
| USB | 2 porte |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring |
| Spænding | AC 220-240 V (50 Hz) |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) - uden stander | 73.3 cm x 7.8 cm x 44.2 cm |
| HDR-format | HDR10, HLG10 |
| HDR-teknologi | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Platform | Android TV |
| Bredde | 73.3 cm |
| HDR-kapabel | Ja |
| Video Grænseflade | HDMI |
| Billedforbedringer | Live Color, BRAVIA ENGINE, Dynamic Contrast Enhancer |
| Dimensioner | Uden stander |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
| Design | Narrow Frame Design |
| Diagonal klasse | 32" |
| Diagonal størrelse | 31.5" |
| Højde | 44.2 cm |
| Vægt | 4.9 kg |
| TV Tuner Presence | Ja |
| HDMI Port Antal | 3 porte |
| Energiklasse (HDR) | Klasse F |
| Serie | W800 Series |
| Operativsystem | Android TV |
| Energiklasse | Klasse F |
| Tv-tuner | 1x analog, 1x digital |
| Modelår | 2021 |
| Fås i farverne | Sort |
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 32 kWh/1000 t |
| Produkttype | LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV |
| Tilstande | Spiltilstand, bagbelysning fra-tilstand, Sports-tilstand, Movie Mode, brugertilstand, Standard mode |
| Dybde | 7.8 cm |
| Producent | Sony |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Indgangspænding | AC 220-240 V (50 Hz) |
| Funktioner | Til/fra-timer, energibesparelsestilstand |
| Strømenhed | Strømforsyningsadapter |
| Auto til/fra | Ja |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | HDMI-indgang - side 2 x HDMI-indgang - nederst 2 x USB LAN - nederst SPDIF-indgang - nederst Hovedtelefoner - side |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Dimensioner & vægt detaljer | Panelskærm uden stander - 73.3 cm x 7.8 cm x 44.2 cm x 4.9 kg Panelskærm med stander - 73.3 cm x 18.9 cm x 46.8 cm |
FJERNBETJENING
| Type | Fjernstyring |
| Batteri inkluderet | Ja |
MEDIA-PLAYER
| USB Port Antal | 2 |
| Konfiguration | 8 GB |
| USB Port | Ja |
| Understøttede Video Formater | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, Motion-JPEG, Xvid, DivX, WMV, H.264, H.263, VC-1, H.265, VP9, VP8, AVS+, RV30, RV40, AVS |
BILLEDSKæRM
| Display Format | 720p |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | Direct LED - rammedæmpning |
| Opløsning | 1366 x 768 |
| Egenskaber | Audio Description (AD), sovetimer |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Sprogmenuskærm | Multilingual |
DIGITAL-TVTUNER
| Digital TV Tuner | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| HDTV Tuner | Ja |
TV-TUNER
| Betingelse for Adgang | Common Interface Plus (CI+) sprække |
LYDSYSTEM
| Digital lydformat | Dolby Audio |
| Udgangseffekt/i alt | 10 Watt |
| Højttalere | 2 x højttaler - 5 Watt |
| Højttalersystem | 2 højttalere |
| Ekstra egenskaber | Bass-reflex, Audio Return Channel (ARC) |
NETVæRK-&-INTERNET-MULTIMEDIE
| Funktionalitet | WEB-browsing, Internet video playback |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.0 |
| Internet Streaming Services | Chromecast |
| Applikations-butik | Google Play |
| Wi-Fi protokol | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a |
| Konnektivitet | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Forbind og del | Bluetooth Human Interface Device (HID) |
VIDEOEGENSKABER
| Teletekst | Ja |
| Input Video Formater | 480p, 480i, 576i, 576p, 1080/24p, 1080/60i, 720/60p, 1080/50i, 720/50p, 1080/50p, 1080/60p, 1080/30p |
| Elektronisk programguide | Digital EPG |
STANDER-&-BESLAG
| Standardmontering af fladt panel | 100 x 200 mm |
| Stander | Inkluderet |
| VESA-kompatibilitet | Ja |
| Stativ Design | Tabletop |
| Stativ Farve | Sort |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


