
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Audioformater | MP3 |
| Type digital-afspiller | Flashbaseret |
| Produkttype | Stemmeoptager |
| Producent | Sony |
MIKROFON
| Type | Mikrofon - indbygget |
| Driftsmåde af mikrofon | Stereo |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB, Mikrofon (3, 5 mm stereo mini jack), Hovedtelefoner (3, 5 mm stereo mini jack) |
BATTERI
| Batterilevetidsdetaljer | MP3-optagelse (mono) - op til 62 time(r), MP3-optagelse - op til 55 time(r) |
| Antal inkluderet | 2 |
| Batteri | 2 x AAA type Alkalisk |
BILLEDSKæRM
| Type | LCD - monokrom |
| Display menu-sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Italiensk, Russisk, Spansk, Tyrkisk |
HøJTTALERSYSTEM
| Højttalere | Højttaler - indbygget |
LYDSYSTEM
| Intern hukommelse | 4 GB |
| Filsystem understøttet | 4 GB |
| Audiospecifikationer | Digital optager - responstid: 50 - 20000 Hz |
| Funktioner | Digital afspiller, digital voice recorder |
| Lydudgangsmodus | Mono |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSD |
| Ekstra egenskaber | Holdknap, Digital Voice Up, Noise Cut teknologi, low cut filter, Digital Pitch Control |
DIGITAL-AFSPILLER-(OPTAGER)
| Optagelsestid | 159 timer - MP3 optagelse (mono) - 48 kbps, 3575 min. - MP3-optagelse - 128 Kbps, 2385 min - MP3 recording - 192 Kbps |
| Egenskaber | A-B gentagelse, optagelsesscenevalg, digital VOR, optagelsesskærm, kalendersøgning |
| Kapacitet for datalager | Op til 5000 filer |
| Stemmeaktiveringsmodus | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


