Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 8K indtastningshukommelse |
| Autentificeringsmetode | RADIUS |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, IEEE 802.1x, IEEE 802.1ab (LLDP) |
| Pakningstype | Desktop |
| Routingprotokol | Statisk IP routing |
| Protokol til fjernadministration | SNMP 1, SNMP 3, SNMP 2c, HTTPS, SSH, CLI |
| Undertype | Gigabit Ethernet |
| PoE-budget | 55 W |
| Flashhukommelse | 32 MB |
| Kapacitet | Virtuelle grænseflader (VLANs): 4096 |
| Statusindikatorer | Strøm, PoE, fejl |
| Egenskaber | Datatransport, auto-negotiation, VLAN-understøttet, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, Syslog understøttet, portspejling, firmware kan opgraderes, RSTP support, MSTP support, DHCP snooping, ACL support, QoS, RADIUS support, Jumbo Frames support, STP Root Guard, blæserløs, DHCP videresendelse, LACP, DHCP klient, 512 KB pakkebuffer, Storm Control, Back Pressure Support, LLDP-MED, STP BPDU Guard, EEE, VLAN Tagging, seriekædes-support, LAG, DSCP based QoS, nulberøringskonfiguration |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 20 Gbps |
| Enhedstype | Switch - 10 porte - Administreret |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Porte | 8 x 10/100/1000 (PoE) + 2 x Gigabit SFP |
| RAM | 256 MB |
| Producent | SonicWALL |
EFFEKT
| Strømforsyning | 65 Watt - 54 V |
| Strømforbrug ved drift | 73.3 Watt |
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 27 |
| Bredde | 240 |
| Vægt | 640 |
| Dybde | 105 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE 2 x 1000Base-X SFP |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 548,553 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Klasse A certificeret, UL, TUV GS, C-Tick, BSMI, cUL, CB, RoHS, KCC, WEEE, ANATEL, REACH, ICES Class A, LVD, EMC Class A, VCCI Class A, MSIP |
| Pristype | Ikke til videresalg, demonstration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
