Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Kapacitet | 8444249301319.7 |
| Egenskaber | 144-lags 3d NAND-teknologi |
| Vægt | 84 g |
| NAND Flashhukommelses-type | 3D triple-level cell (TLC) |
| Model | E1.S 15mm |
| Enhedstype | Solid state-drev - intern |
| Producent | Solidigm |
EFFEKT
| Strømforbrug | 18 Watt (aktiv) 5 Watt (ledig) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FIPS |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Kompatibel bås | E1.S 15mm |
| Interface | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
PRæSTATION
| 4KB Random Write | 220000 IOPS |
| SSD-udholdenhed | 14 PB |
| 4KB Random Read | 1100000 IOPS |
| Intern datahastighed | 6600 MBps (læs) / 4200 MBps (skriv) |
DRIFTSSIKKERHED
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 2,000,000 timer |
| Ikke-korrigerbare fejl | 1 pr. 10^17 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
