Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 6.1 cm |
| Anbefalet brug | Konference |
| Bredde | 30.5 cm |
| Maks. driftsafstand | 50 m |
| Produkttype | Konferencetelefon - DECT |
| Vægt | 1.1 kg |
| Dybde | 30.5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | Snom |
EFFEKT
| Forsynet spænding | 12 V |
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Standby Tid | 70 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Strømforsyningsadapter, batterier |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs - DECT |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | DECT |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.