
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Materiale | Aluminium |
| Farve | Sort |
| Producent | SMS |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | Videovæg |
| Egenskaber | VESA-monterbar |
| Maks. byrdevægt | 45 kg |
| VESA-monteringsinterface | Up to 400 x 600 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-60" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
