
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 145.5 cm |
| Bredde | 176 cm |
| Dybde | 69.1 cm |
| Farve | Hvid, aluminium |
| Producent | SMS |
AV-MøBLER
| Type | Stativ |
| Anbefalet brug | 2 LCD display / videokonferencesystem |
| Placering/montering | Gulvstående |
| Egenskaber | Indstillelig højde, hjul |
| Maks. byrdevægt | 70 kg |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 800 x 400 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-46" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
