Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | SMS |
VæGT-&-STøRRELSER
| Bredde | 485 mm |
| Dybde | 37 mm |
DESIGN
| Produktfarve | Sort |
ERGONOMISK
| Hældningsvinkelområde | 0 - 5° |
MONTERING
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Montering interface kompatibilitet (maks.) | 400 x 200 mm |
| Monteringstype | Væg |
| Velegnet til computerskærm | Ja |
| Montering interface kompatibilitet (min.) | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



