Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Varenummer | 2855613 |
| Model | 130-001-2 |
| Ean | 7331394933791 |
| Til producentens hjemmeside | www.smartmediasolutions.se/en/ |
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190, 5 cm (75") |
| Monteringstype | Gulv |
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81, 3 cm (32") |
| Højdejustering | Ja |
| Hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Låsbare hjul | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Type | Bærbar gulvstativ til fladpanel |
| Basistype | H-formet |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantiperiode | 5 År |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Type hyldeplacering | Mobile |
| Producent | SMS |
ANDRE-FUNKTIONER
| Type hyldeplacering | Mobile |
DESIGN
| Produktfarve | Grå |
| Type | Bærbar gulvstativ til fladpanel |
| Basistype | H-formet |
ERGONOMISK
| Højdejustering | Ja |
| Hjul | Ja |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Låsbare hjul | Ja |
LOGISTIK-DATA
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Brugervejledning | Ja |
TEKNISKE-DETALJER
| Garantiperiode | 5 År |
MONTERING
| Antal understøttede skærme | 1 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 190, 5 cm (75") |
| Monteringstype | Gulv |
| Maksimal vægtkapacitet | 50 kg |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 81, 3 cm (32") |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

