Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 162 mm |
| Bredde | 77.3 mm |
| Materiale | Aluminiumsramme, Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Beskyttelse | Støvresistent, vandresistent, snavssikker, sand-resistent |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 213 g |
| Dækfarve | Grafit |
| Dybde | 8 mm |
| Producents modelnummer | SM-S721B/DS |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | SM-S721B/DS |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, Android Audio Streaming for Hearing Aid (ASHA), USB 3.2 Gen 1 |
| Udstyr inkluderet | Fjernelsesværktøj til SIM-kort, USB-C til USB-C kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 128 GB |
| Brugerhukommelse | 104.5 GB |
| RAM | 8 GB |
PROCESSOR
| Type | Samsung Exynos 2400e |
| Clock-frekvens | 3.1 GHz |
| Antal processorkerner | 10-kerners |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 4700 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC, Qi, Fast Wireless Charging, Wireless PowerShare |
| Run Time detaljer | Aktivt onlinebrug (LTE): op til 21 timer Aktivt onlinebrug (Wi-Fi): op til 21 timer Afspilning (trådløs video): op til 28 timer Afspilning (trådløs audio): op til 81 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 38, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 1900+, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, n12, FDD 800, FDD 1900, FDD 850, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, FDD AWS-3, SDL DL 1500+, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 900 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Reparationsfærdighedsindeks | 8.4 (ud af 10) |
| Indpakning genbrugt indhold | 100 % - genbrugt papir |
FRONTKAMERA
| Fokusjustering | Disponibel fokus |
| Objektivblænder | F/2.4 |
| Sensoropløsning | 10 Megapixel |
| Synsfelt (FoV) | 80 grad(er) |
MOBILTELEFON
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
| Operativsystem | Android 14 |
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS, NavIC |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM, elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Bruger-grænseflade | Samsung One UI 6.1 |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
SKæRM
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.7" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Farvedybde | 16, 7 million farver |
| Forbedringsteknologi | Vision Booster-teknologi |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus+ (ridseresistent glas) |
| Egenskaber | 120 Hz adaptiv nulstillingshastighed |
| Teknologi | Dynamic AMOLED 2X |
| Maks. lysstyrke | 1900 cd/m² |
| Display opløsning | 2340 x 1080 pixels |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Nightography |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| HDR-tilstand | Super HDR |
| Objektivtype | Bredvinklet objektiv |
| Videoopløsninger | 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 120 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) ved 240 fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps |
| Funktioner | Adaptive Pixel, ProVisual Engine, Skitse til billede, Instant Slow-mo, Portræt Studio, Generative Edit, Edit Suggestion |
| Synsfelt (FoV) | 84 grad(er) |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, APE (Monkey's Audio), M4A, DSF, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, MID |
| Supported Digital Video Standards | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor, barometer, gyro sensor, gangsensor, geomagnetisk sensor |
| Ekstra egenskaber | MIMO-teknologi, Samsung KNOX, Samsung Knox Vault, Samsung DeX support, Samsung Smart Switch, Virtual Proximity Sensing, Photo Assist, Circle to Search, Live Translate, Interpreter, Browsing Assistent, Galaxy AI, Passkeys, Samsung Knox Matrix, Note Assist, Strålesporing, kølesystem med dampkammer, Komponist, PDF overlay oversættelse, 7 generationer med OS-opgraderinger, 7 års Security Updates |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 12 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
| Synsfelt (FoV) | 123 grad(er) |
TREDJE-KAMERA
| Digital Zoom | 30x |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Optisk zoom | 3x |
| Sensorfølsomhed | 8 Megapixel |
| Objektivtype | Telefotoobjektiv |
| Synsfelt (FoV) | 32 grad(er) |
| Objektivblænde | F/2.4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


