Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Digital Afspiller | MP3, WAV, AAC, AMR, M4A, OGG, 3GA, AWB, OGA |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Fjernstyring til kamera, find telefon-funktion, Emergency SOS, musikafspilningskontrol, Kropskompositions-måleværktøj, Sleep Coaching, hurtig opladning |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 10 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald, uregelmæssig rytme |
| Farve | Sølv |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-R965F |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 90+ træningsmoduler |
| Sporingsdata | Distance, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, trin taget, hudtemperatur, kropssammensætning, ECG, REM-faser, søvnkvalitetsscore |
| Sensorere | Accelerationsmåler, barometer, gyro sensor, gangsensor, geomagnetisk sensor, optisk hjertesensor, elektrisk hjertesensor, lyssensor, infrarød temperatursensor, bioelektrisk impedans-analysesensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SM-R965F |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 465 |
| Bredde | 465 |
| Vægt | 59 |
| Dybde | 109 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD 810H |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Stainless steel |
| Præ-loadet software | Google Maps, Samsung Wallet |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.635 W/kg (head) 1.706 W/kg (lem) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 425 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug (AOD Fra) - op til 40 time(r) Typisk brug (AOD Til) - op til 30 time(r) |
| Køretid (op til) | 40 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 16 GB |
| Brugerhukommelse | 7.1 GB |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 47 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, roterende kant, trykknapper |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 13, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 40, Bånd 66, Bånd 71 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8 |
| Trådløs grænseflade | LTE, NFC, IEEE 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
REM
| Størrelse | M/L |
| Materiale | Hybrid økolæder |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Farve | Sølv |
| Navn | Bånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.5" |
| Farvedybde | 24-bit (16, 7 million farver) |
| Opløsning | 480 x 480 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 327 ppi |
CPU
| Type | Exynos W930 |
| Clock-frekvens | 1.4 GHz |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

