Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
| Feedbacktype | Audiovarsel, vibrationsalarm, visuelt interface |
| Digital Afspiller | MP3, WAV, AAC, AMR, M4A, OGG, 3GA, AWB, OGA |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Fjernstyring til kamera, find telefon-funktion, Emergency SOS, musikafspilningskontrol, Kropskompositions-måleværktøj, Sleep Coaching, hurtig opladning |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 10 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald, uregelmæssig rytme |
| Farve | Sølv |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-R950 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 90+ træningsmoduler |
| Sporingsdata | Distance, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, trin taget, hudtemperatur, kropssammensætning, ECG, REM-faser, søvnkvalitetsscore |
| Sensorere | Accelerationsmåler, barometer, gyro sensor, gangsensor, geomagnetisk sensor, optisk hjertesensor, elektrisk hjertesensor, lyssensor, infrarød temperatursensor, bioelektrisk impedans-analysesensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SM-R950 |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 425 |
| Bredde | 425 |
| Vægt | 52 |
| Dybde | 109 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD 810H |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Stainless steel |
| Præ-loadet software | Google Maps, Samsung Wallet |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.177 W/kg (head) 0.288 W/kg (lem) |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 300 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug (AOD Fra) - op til 40 time(r) Typisk brug (AOD Til) - op til 30 time(r) |
| Køretid (op til) | 40 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 16 GB |
| Brugerhukommelse | 7.1 GB |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 43 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, roterende kant, trykknapper |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
REM
| Størrelse | S/M |
| Materiale | Hybrid økolæder |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Farve | Sølv |
| Navn | Bånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.3" |
| Farvedybde | 24-bit (16, 7 million farver) |
| Opløsning | 432 x 432 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 330 ppi |
CPU
| Type | Exynos W930 |
| Clock-frekvens | 1.4 GHz |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
