
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface |
| Digital Afspiller | MP3, WAV, AAC, AMR, M4A, OGG, 3GA, AWB, OGA |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Påmindelse om hydrering, snorkedetektion, Kropskompositions-måleværktøj, Sleep Coaching, Better Sleep, Samsung Smart Switch |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 8.0 (Oreo) eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-R915F |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 90+ træningsmoduler |
| Sporingsdata | Distance, kalorier forbrændt, aktivitet, søvnaktivitet, hjertefrekvens, trin taget, hudtemperatur, blodoxygen-mætning, kropssammensætning, ECG, REM-faser, søvnkvalitetsscore |
| Sensorere | Accelerationsmåler, lyssensor for omgivelser, barometer, gyro sensor, geomagnetisk sensor, bioimpedanssensor, temperatur, optisk hjertesensor, elektrisk hjertesensor, BioActive sensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SM-R915F |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 433 |
| Bredde | 444 |
| Vægt | 33.5 |
| Dybde | 98 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD 810H |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Armering aluminium |
| Præ-loadet software | Deezer, Google Maps, YouTube Music, SoundCloud |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.87 W/kg (head) 2.664 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Trådløs opladningsdok |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 410 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC, Wireless PowerShare |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretid (op til) | 40 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 16 GB |
| Brugerhukommelse | 7.5 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Platform | SmartThings |
| Intelligent assistent | Google Assistant, Bixby |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
RAM
| Størrelse | 1.5 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Etuioplysninger | Sølv |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 44 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper |
MOBILTELEFON
| SIM-korttype | Elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 3, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 20, Bånd 28 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 5, Bånd 8 |
| Trådløs grænseflade | LTE, NFC, IEEE 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.2 |
| Bluetooth profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
REM
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Farve | Hvid |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.4" |
| Farvedybde | 24-bit (16, 7 million farver) |
| Opløsning | 450 x 450 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Formatforhold | Full circle |
| Pixeltæthed | 330 ppi |
CPU
| Type | Exynos W920 |
| Clock-frekvens | 1.18 GHz |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

