Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface, audiovarsel |
| Digital Afspiller | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Hjertefrekvenszoner, Adaptiv træningsvejledning, Sleep Coaching, fjernstyring til kamera, musikafspilningskontrol, Fald-detektion, Kropskompositions-måleværktøj, Emergency SOS |
| Betalingsteknologi | Google Pay, Samsung Pay |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 11 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald, uregelmæssig rytme, høj og lav hjertefrekvens |
| Farve | Sølv |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-R861 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 90+ træningsmoduler |
| Sporingsdata | Trin taget, aktivitet, kalorier forbrændt, hjertefrekvens, ECG, søvnaktivitet, kropssammensætning, kørende data, søvnkvalitetsscore, distance, blodtryk |
| Sensorere | Bioelektrisk impedans-analysesensor, optisk hjertesensor, elektrisk hjertesensor, accelerationsmåler, barometer, gyro sensor, geomagnetisk sensor, lyssensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SM-R861 |
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 404 |
| Bredde | 393 |
| Vægt | 26.6 |
| Dybde | 98 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD 810H |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Armering aluminium |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.174 W/kg (head) 0.52 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Opladningsdock |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 247 mAh |
| Genopladningstid | 107 min |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Typisk brug (AOD Til) - op til 40 timer |
| Køretid (op til) | 40 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 16 GB |
| Brugerhukommelse | 7.6 GB |
RAM
| Størrelse | 1.5 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 40 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | Bluetooth 5.3, IEEE 802.11a/b/g/n, NFC |
| Bluetooth profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
REM
| Bredde | 20 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.2" |
| Farvedybde | 8-bit (16 million colors) |
| Opløsning | 396 x 396 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 330 ppi |
CPU
| Type | Exynos W920 |
| Clock-frekvens | 1.18 GHz |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
