Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Sporingsdata | Distance, kalorier forbrændt, aktivitet, funktionel tærskelstyrke (FTP), hjertefrekvens, søvnaktivitet, søvnstadier, blodoxygen-mætning, snorken, søvnkvalitetsscore, blodtryk, kropssammensætning, aktiv tid, trin taget, etager bestiget, trinlængde, stressniveau, hudtemperatur, sundhedsadministration for kvinder, ECG |
| Sensorere | Accelerationsmåler, barometer, bioelektrisk impedans-analysesensor, elektrisk hjertesensor, gyro sensor, geomagnetisk sensor, lyssensor, optisk hjertesensor, temperatursensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SM-L705F |
| Indstillede mål | Ja |
| Aktivitet/sport | Triatlon, cyklende, mountainbiking, klatring, vandretur, svømning i åbent vand, svømning, løbende, bjergklatring, elliptisk, roer |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface, audiovarsel |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Galaxy AI, GPX-routing, tilbagesporingsrutine, Emergency SOS, Sirene (86-decibel), Fald-detektion, hjertefrekvenszoner, Ruteguide, personificeret træning, lysstyrke: 3000 nits, fjernstyring til kamera, musikafspilningskontrol, Samsung Smart Switch, find telefon-funktion, hurtig opladning, VO2 max |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 11 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald, uregelmæssig rytme |
| Farve | Titangrå |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-L705F |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | Nattetilstand, multisportstilstand, 90+ træningsmoduler |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 47.1 mm x 12.1 mm x 47.4 mm 60.5 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD 810H |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Titan |
| Præ-loadet software | Calendar, Samsung Wallet |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent, salttågebeskyttelse, vibrationsresistent, tabsbeskyttelse |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.113 W/kg (head) 0.356 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Opladningsdock |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. dybde for vandmodstand | 100 m |
| Maks. højde ved brug | 9000 m |
| Maks. driftstemperatur | 55 °C |
| Min. driftstemperatur | -20 °C |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 590 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Køretidsdetaljer | Strømbesparelsestilstand - op til 100 time(r) Træningstilstand (med strømsparevalgmuligheder) - op til 48 time(r) |
| Køretid (op til) | 100 timer |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Platform | SmartThings |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth 5.3, Wi-Fi |
| Intelligent assistent | Bixby, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Afrundet kvadrat |
| Etuioplysninger | Titanium |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 47 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper, roterende krone, dobbelt trykkegestikulation |
MOBILTELEFON
| Teknologi | WCDMA (UMTS) |
| Generation af mobilt bredbånd | 4G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | NFC, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, LTE |
REM
| Størrelse | S/M/L |
| Materiale | Gummi |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Farve | Orange |
| Navn | Marinebånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.5" |
| Opløsning | 480 x 480 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 327 ppi |
CPU
| Type | Exynos W1000 |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


