Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Indstillede mål | Ja |
| Operativsystem | Wear OS by Samsung |
| Navigation | GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou modtager |
| Feedbacktype | Vibrationsalarm, visuelt interface, audiovarsel |
| Urdisplay | Ja |
| Funktioner | Galaxy AI, stemme-til-tekst (stemmegenkendelse), omgående beskedsvar, hjertefrekvenszoner, søvnapnø-detektion, Sleep Coaching, VO2 max, hurtig opladning, find telefon-funktion, Samsung Smart Switch, fjernstyring til kamera, musikafspilningskontrol, vitalitetsscore |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android 11 eller senere |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Meddelelser | Kalender, SMS, sociale apps, indgående opkald, uregelmæssig rytme, høj og lav hjertefrekvens |
| Farve | Grøn |
| Bærestil | Urstil |
| Producentmodelnummer | SM-L310 |
| Produkttype | Smart ur |
| Tilstande | 90+ træningsmoduler |
| Sporingsdata | Distance, kalorier forbrændt, aktivitet, funktionel tærskelstyrke (FTP), hjertefrekvens, søvnaktivitet, søvnstadier, blodoxygen-mætning, snorken, søvnkvalitetsscore, blodtryk, kropssammensætning, aktiv tid, trin taget, etager bestiget, trinlængde, stressniveau, hudtemperatur, sundhedsadministration for kvinder, ECG |
| Sensorere | Accelerationsmåler, barometer, bioelektrisk impedans-analysesensor, elektrisk hjertesensor, gyro sensor, geomagnetisk sensor, lyssensor, optisk hjertesensor, temperatursensor |
| Lydudgang | Højttaler |
| Producent | SM-L310 |
MåL-OG-VæGT
| Detaljer | Kun etui: 44.4 mm x 9.7 mm x 44.4 mm 33.8 g |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP68, MIL-STD 810H |
| Vibratoralarm | Ja |
| Materiale | Armering aluminium |
| Præ-loadet software | Calendar, Samsung Wallet |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent, salttågebeskyttelse, vibrationsresistent, tabsbeskyttelse |
| Specifik absorptionshastighed (SAR) | 0.182 W/kg (head) 0.293 W/kg (lem) |
| Inkluderet tilbehør | Opladningsdock |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. dybde for vandmodstand | 50 m |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 425 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC |
| Genopladeligt batteri | Ja |
LAGRING
| Kapacitet | 32 GB |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Platform | SmartThings |
| Kommunikationsteknologi | Bluetooth 5.3, Wi-Fi |
| Intelligent assistent | Bixby, Google Assistant |
| Internet of Things (IoT) kompatibel | Ja |
RAM
| Størrelse | 2 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rund |
| Krystaltype | Safirkrystal |
| Etuistørrelse | 44 mm |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm, trykknapper |
KONNEKTIVITET
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n, Bluetooth 5.3 |
REM
| Størrelse | M/L |
| Bredde | 20 mm |
| Materiale | Gummi |
| Passer til håndled med omkreds | 145-205 mm |
| Udskiftelig | Ja |
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Sportsbånd |
SKæRM
| Type | Super AMOLED - farve |
| Diagonal størrelse | 1.47" |
| Farvedybde | 24-bit (16, 7 million farver) |
| Opløsning | 480 x 480 pixels |
| Altid tændt-display (AOD) | Yes |
| Pixeltæthed | 327 ppi |
CPU
| Type | Exynos W1000 |
| Producent | Samsung |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



