Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 154.9 mm |
| Bredde | 67.1 mm |
| Materiale | Armor Aluminum-ramme, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Beskyttelse | Vandresistent |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 253 g |
| Dækfarve | Icy blue |
| Dybde | 13.4 mm |
| Dimensionsdetaljer | Foldet - 67.1 mm x 13.4 mm x 154.9 mm Ikke-foldet - 129.9 mm x 6.1 mm x 154.9 mm |
| Producents modelnummer | SM-F946B/DS |
| Formfaktor | Mappe - touch screen, dobbeltskærm |
| Producent | SM-F946B/DS |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | VDE, IPX8, IEC 61960, HAC (Hearing Aid Compatible) |
| Udstyr inkluderet | Fjernelsesværktøj til SIM-kort, USB-C kabel |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 512 GB |
| Brugerhukommelse | 453.3 GB |
| RAM | LPDDR5X SDRAM - 12 GB |
PROCESSOR
| Type | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Clock-frekvens | 3.36 GHz |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Trådløs opladning | Ja |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Trådløs opladningsstandarder | WPC, Qi, Fast Wireless Charging 2.0, Wireless PowerShare |
| Hurtigopladningsteknologi | Qualcomm Quick Charge 2.0, Adaptive Fast Charging, Samsung Super Fast Charging |
| Taletid | 2400 minutter |
| Run Time detaljer | Aktivt onlinebrug (LTE): op til 17 timer Aktivt onlinebrug (Wi-Fi): op til 18 timer Afspilning (trådløs video): op til 21 timer Afspilning (trådløs audio): op til 73 timer Tal (4G): op til 2400 min. |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 13, Bånd 17, Bånd 18, Bånd 19, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 38, Bånd 39, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700c, FDD 700b, FDD 800 nedre, FDD 800 øvre, FDD 800 DD, FDD 1900+, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 1900, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 900 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1900PCS, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, n12, FDD 800, FDD 1900, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, FDD AWS-3, SDL DL 1500+, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Ultra-Wideband (UWB), Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E |
| 5G NR-bånd | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78 |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Reparationsfærdighedsindeks | 8 (ud af 10) |
FRONTKAMERA
| Objektivblænder | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 10 Megapixel |
| Synsfelt (FoV) | 85 grad(er) |
| Pixelstørrelse | 1.22 μm |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | Android 13 |
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM, elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Betalingsteknologi | Samsung Pay |
| Bruger-grænseflade | One UI 5.1.1 |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
| Intelligent assistent | Bixby |
SKæRM
| Foldbar | Ja |
| Display opløsning | 2176 x 1812 pixels |
| Design | Indvendigt foldbar |
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 7.6" |
| Displayformat | QXGA+ |
| Farvedybde | 16, 7 million farver |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus 2 (ridseresistent glas) |
| Egenskaber | 100% DCI-P3 |
| HDR | Ja |
| Formatforhold | 21.6:18 |
| Maks. lysstyrke | 1750 cd/m² |
| Pixeltæthed | 374 ppi |
| HDR-teknologi | HDR10+ |
| Teknologi | Infinity Flex Dynamic AMOLED 2X |
ANDET-FRONTKAMERA
| Sensoropløsning | 4 Megapixel |
| Funktioner | Under displaykamera |
| Synsfelt (FoV) | 80 grad(er) |
| Pixelstørrelse | 2 μm |
| Objektivblænde | F/1.8 |
HOVEDKAMERA
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Objektivtype | Bredvinklet objektiv |
| Selvtimerdisplay | Ja |
| Videoopløsninger | 7680 x 4320 (8k) ved 30 fps |
| Synsfelt (FoV) | 85 grad(er) |
| Pixelstørrelse | 1 μm |
| Kameratilstande | Capture View, Nightography, Astro Hyperlapse |
| Funktioner | RAW-billedoptagelse, AI Super Resolution, Dpbbelt forhåndsvisning, Auto FPS, Dual Pixel Autofocus-teknologi |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, APE (Monkey's Audio), M4A, DSF, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, MID |
| Supported Digital Video Standards | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
TELEFON-EGENSKABER
| Ekstra egenskaber | Multitasking, MIMO-teknologi, Samsung KNOX, Samsung Knox Vault, Samsung DeX support, Samsung Smart Switch, dobbelt batteri, Flex-tilstand, Multi-vindue, S Pen support, opgavebarre |
| Sikkerhedsenheder | Ansigtskendelsen, fingeraftrykslæser (side) |
| Sensorere | Accelerationsmåler, proximity sensor, barometer, gyro sensor, gangsensor, geomagnetisk sensor, lyssensor |
DISPLAY-(2.)
| Type | OLED-skærm - farve |
| Diagonalstørrelse | 6.2" |
| Displayopløsning | 2316 x 904 pixels |
| Farve Dybde | 16, 7 million farver |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 12 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
| Synsfelt (FoV) | 123 grad(er) |
| Pixelstørrelse | 1.12 μm |
TREDJE-KAMERA
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Optisk zoom | 3x |
| Sensorfølsomhed | 10 Megapixel |
| Objektivtype | Telefotoobjektiv |
| Indeholder | Phase Detect Auto-Focus (PDAF), Space Zoom x30 |
| Synsfelt (FoV) | 36 grad(er) |
| Pixelstørrelse | 1 μm |
| Objektivblænde | F/2.4 |
DISPLAY-(UFOLDET)
| Diagonal størrelse | 7.6 tommer |
| Displayopløsning | 2176 x 1812 pixels |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
