Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 161.1 mm |
| Bredde | 77.4 mm |
| Beskyttelse | Vandresistent, støvresistent |
| Produkttype | Smartphone |
| Vægt | 213 g |
| Dækfarve | Fantastisk isblå |
| Dybde | 8.2 mm |
| Producents modelnummer | SM-A556B/DS |
| Formfaktor | Berøring |
| Producent | SM-A556B/DS |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP67, SGS Eye Care Display Certification, Common Criteria EAL5+ |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB Type-C - 24 pin USB-C |
HUKOMMELSE
| Intern hukommelseskapacitet | 256 GB |
| Brugerhukommelse | 235.5 GB |
| Understøttede Flash Hukommelses Kort | microSDHC, microSD, microSDXC - op til 1 TB |
| RAM | 8 GB |
PROCESSOR
| Clock-frekvens | 2.75 GHz |
| Antal processorkerner | 8-kerners |
BATTERI
| Kapacitet | 5000 mAh |
| Standby-tid | 48 timer |
| Run Time detaljer | Aktivt onlinebrug (LTE): op til 25 timer Aktivt onlinebrug (Wi-Fi): op til 24 timer Afspilning (trådløs video): op til 28 timer Afspilning (trådløs audio): op til 79 timer Standby: op til 48 timer |
KOMMUNIKATIONER
| 2G Bånd | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 4G LTE Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 3, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 7, Bånd 8, Bånd 12, Bånd 17, Bånd 20, Bånd 25, Bånd 26, Bånd 28, Bånd 32, Bånd 38, Bånd 40, Bånd 41, Bånd 66 |
| 4G LTE-frekvens | FDD 2100, FDD 1900 PCS, FDD 1800+, FDD 1700 - 2110 AWS, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 700a, FDD 700b, FDD 800 DD, FDD 1900+, FDD 850+, FDD 700 APT, FDD 1500 L, TDD 2600, TDD 2300, TDD 2500, FDD 1700 - 2110 AWS-3 |
| 3G UMTS Bånd | Bånd 1, Bånd 2, Bånd 4, Bånd 5, Bånd 8 |
| 5G NR-frekvens | FDD 2100, FDD 1800, FDD 850, FDD 2600, FDD 900, FDD 800, FDD 700APT, TDD TD 2600, TDD 2300, TDD TD 2500, FDD AWS-3, TDD TD 3700, TDD TD 3500 |
| Trådløs grænseflade | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| 5G NR-bånd | N1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78 |
| 3G UMTS-frekvens | 2100, 1900, 1700, 850, 900 |
| Dataoverførsel | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| Reparationsfærdighedsindeks | 8.5 (ud af 10) |
FRONTKAMERA
| Kameratilstande | Stående tilstand |
| Fokusjustering | Disponibel fokus |
| Objektivblænder | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 32 Megapixel |
MOBILTELEFON
| Operativsystem | Android 14 |
| Navigation | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| SIM-kortkonfigurationsdetaljer | Nano SIM + nano SIM/microSD |
| Input-enhed | Multi-touch |
| SIM-korttype | Nano SIM, elektronisk SIM-kort (e-SIM) |
| Teknologi | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Bruger-grænseflade | One UI 6.1 |
| Antal SIM-kort | Dual-SIM |
| Generation af mobilt bredbånd | 5G |
| Serviceudbyder | Ikke specificeret |
SKæRM
| Type | OLED-skærm |
| Diagonal størrelse | 6.6" |
| Displayformat | Fuld HD+ |
| Farvedybde | 16, 7 million farver |
| Forbedringsteknologi | Vision Booster-teknologi |
| Genindlæsningshastighed | 120 Hz |
| Beskyttelse | Corning Gorilla Glass Victus+ (ridseresistent glas) |
| Egenskaber | Infinity O display, Høj lysstyrke-tilstand |
| Teknologi | Super AMOLED |
| Maks. lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Display opløsning | 2340 x 1080 pixels |
HOVEDKAMERA
| Kameratilstande | Nightography |
| Fokusjustering | Automatisk |
| Optisk billedstabilisator | Optical Image Stabilizer (OIS) |
| Objektivblænder | F/1.8 |
| Lyskilde | LED-blitz |
| Sensoropløsning | 50 Megapixel |
| Digitalt zoom | 10x |
| HDR-tilstand | Super HDR |
| Objektivtype | Bredvinklet objektiv |
| Videoopløsninger | Slo-mo video 1280 x 720 (720p) ved 240 fps, 3840 x 2160 (4K) at 30 fps |
| Funktioner | vDIS-teknologi, Edit Suggestion, Image Clipper |
MEDIEAFSPILLER
| Digitale lydstandarder understøttet | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, M4A, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, MID |
| Supported Digital Video Standards | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
TELEFON-EGENSKABER
| Sikkerhedsenheder | Fingeraftrykslæser |
| Sensorere | Accelerationsmåler, gyro sensor, gangsensor, geomagnetisk sensor, lyssensor |
| Ekstra egenskaber | MIMO-teknologi, Samsung Knox Vault, Samsung Smart Switch, Virtual Proximity Sensing, 5 års Security Updates, 4 generationer med OS-opgraderinger, SmartThings Support |
ANDET-KAMERA
| Objektivåbning | F/2.2 |
| Sensoropløsning | 12 Megapixel |
| Objektivtype | Ultrabred synsvinkel-objektiv |
TREDJE-KAMERA
| Sensorfølsomhed | 5 Megapixel |
| Funktioner | Macrokamera |
| Objektivblænde | F/2.4 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
